شرکت مشاوره آی اچ اس (IHS)

آی اچ اس [۱] یکی از بزرگترین شرکت های مشاوره در دنیا می باشد. این شرکت در سال ۱۹۵۹ تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت در ایالات متحده ی آمریکا می باشد. درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۳ برابر ۱٫۸۴۱ میلیارد دلار بوده که بیش از ۱۳۱ میلیون دلار سود خالص شرکت بوده است.

دارایی های این شرکت در سال ۲۰۱۳ در حدود ۵٫۴ میلیارد دلار بوده است. این شرکت علاوه بر صنایع سرمایه بر مانند خودرو، هوافضا، امنیت، شیمیایی و انرژی در صنایع مرتبط با بانکداری بیمه و حتی فناوری نیز این شرکت مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت در دوران خود بسیاری از شرکت های مهم در حوزه ی خدمات مشاوره و تهیه ی اطلاعات را خریداری نموده است. سه مورد از این اکتساب ها شرکت های آی ساپلای[۲]، دیسپلی سرچ[۳] و سولاربوز[۴] بوده اند که در حوزه ی صنعت و تکنولوژی الکترونیک مشغول به فعالیت می باشند. شرکت های دیسپلی سرچ و سولاربوز توسط ان دی پی گروپ[۵] در سال های گذشته خریداری شده بودند. این شرکت ها به تازگی توسط آی اچ اس خریداری شده اند. این سه شرکت جزء معتبرترین برندها در حوزه ی صنایع الکترونیک به شما می روند.

Bracknell-investor02

آی اچ اس (IHS)

  • آی اچ اس آی ساپلای

حوزه ی فعالیت های این موسسه رسانه، صنعت ارتباطات و صنایع الکترونیکیمی باشد. این موسسه یکی از معتبرترین موسسات در حوزه ی کاری خود می باشد و گزارش های مورد توجه همه ی فعالین حوزه می باشد. عمده ی فعالیت های این شرکت را می توان به صورت زیر دسته بندی نمود:

• تحقیقات بازار
• تحقیقات تکنولوژی
• بررسی رسانه ها
• تحقیقات مربوط به کشور چین

این شرکت در سال ۲۰۱۰ توسط شرکت آی اچ اس خریداری شد.

  • دیسپلی سرچ

این شرکت در سال ۱۹۹۶ تاسیس گردید. حوزه ی فعالیت این شرکت تولید اطلاعات و تحلیل در زمینه ی بازار و تکنولوژی های صنعت نمایشگرها می باشد.

صنعت نمایشگر صنعتی بسیار بزرگ و قابل توجه می باشد و گردش مالی سالانه آن بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار می باشد. این شرکت در سال ۲۰۰۵ توسط ان دی پی گروپ خریداری شد. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت ها در حوزه ی صنعت نمایشگر می باشد. حتی سایر شرکت های فراهم کننده ی اطلاعات نیز به گزارش های این موسسه استناد می نمایند. این شرکت به تازگی توسط آی اچ اس خریداری شده است تا این شرکت با قدرت بیشتری در حوزه ی فناوری و صنعت الکترونیک به فعالیت بپردازد.

  • سولاربوز

این شرکت با هدف بررسی و تحلیل بازار و تکنولوژی های صنعت صفحات خورشیدی در سال ۲۰۰۱ تاسیس گردید و به یکی از موسسات پیشرو در این زمینه تبدیل گردید.

این شرکت در سال ۲۰۱۰ توسط ان دی پی گروپ خریداری شد. تا این گروه که در حوزه ی فعالیت های مرتبط با بررسی بازار و تکنولوژی حضور پر رنگی دارد بتواند با قدرت بیشتری فعالیت های خود را ادامه دهد. این شرکت با شرکت دیسپلی سرچ نیز از شرکت های ان دی پی گروپ همکاری های خود را توسعه داد، تا بتواند عملکرد بهتری در بازار داشته باشد. به تازگی این شرکت توسط آی اچ اس خریداری شده است تا این شرکت با قدرت بیشتری در حوزه ی فناوری و صنعت الکترونیک به فعالیت بپردازد.

 


[۱] IHS

[۲] iSuppli

[۳] DisplaySearch

[۴] Solarbuzz

[۵] NPD Group

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *